Informace o nás

Jsme tři ženy různého věku, které nesmírně baví záhady a vše okolo nich. Rozhodly jsme se proto založit tyto webové stránky a podělit se s vámi tak o to, co zajímá nás. Rády sledujeme filmy s tématikou tajemství, tajemna, záhad a paranormálních aktivit, čteme knížky zabývající se posmrtným životem, reinkarnací, anděly a dalším, a máme moc rády místa, která jsou opředena záhadami. Snažíme se nepsat "suše", ale se zájmem. Do článků vždy vkládáme kousek sebe a doufáme tak, že pro vás nově získané informace budou přínosem. Za naše čtenáře jsme velice rády. Doufáme, že se sem s oblibou vracíte a že to tak bude nadále.

"Nejkrásnější je dělit se s ostatními o to, v co opravdu věříme a máme rádi."         Tým Záhady a tajemna

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Historie projektu

Rozhodly jsme se jen tak z ničeho nic, ze dne na den, že se prostě o to, co nás zajímá a baví, podělíme. Baví nás to a to je důležité. Moc děkujeme svým čtenářům, kterých neustále přibývá, za jejich podporu a věrnost. Doufáme, že svoji pozornost budete nadále obracet k těmto webovým stránkám s takovou energií, s jakou tomu bylo doposud.

Naši uživatelé

Naše webové stránky jsou určeny pro každého, koho zajímají záhady, kdo si chce přečíst něco nového, zasoutěžit si, či se podělit o své zážitky. Budeme se snažit tyto webové stránky pravidelně zásobovat zajímavými články, rozšiřovat naší fotogalerii, ale také každý měsíc přidat novou soutěž o nějakou z mnoha super knih z tématiky tajemna, záhad a mystérií a soutěžit se bude i o další super věci. Vítáme zde vřele všechny, kteří jsou stejně zapálení, jako my!

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com