Asyrský měsíční kámen - záhadný průvodce

10.07.2015 16:16

Stále více z nás věří na působení tajemných amuletů, formulí, talismanů a podobně. Některé si můžeme sami vyrobit, jiné zakoupíme v obchodech k tomu určených. Pojďme si říci něco více o Asyrském měsíčním kameni.

santalshop.cz/_obchody/santalshop.shop5.cz/prilohy/1/amulet-08-asyrsky-lunarni-kamen-0.jpg.big.jpg

 

O tomto talismanu jsem se dočetla zcela náhodou, z horoskopu, kde jsem před nedávnem měla napsáno, že bych si tento kámen měla pořídit, pokud chci, aby mě zavedl na místa, kde potkám důležité osoby pro můj další život. Protože na takové věci věřím, říkala jsem si, nu což, proč bych to nezkusila, a tak jsem si kámen objednala. Zatím je na cestě, takže osobní zkušenosti s ním nemám, nicméně právě proto, že každého, kdo ho bude mít u sebe, má přivést na důležitá místa a k důležitým setkáním s osobami, které mohou dále ovlivnit náš život, jsem si řekla, že se s vámi o svojí zvědavost, co tento záhadný talisman dokáže, podělím.

Asyrský měsíční kámen je určen pro šťastná setkání v pravý čas. Kdysi dávno sloužil k tajnému určování míst, nejčastěji tajných. Právě darování tohoto kamene další osobě, mělo obdarovaného informovat o tajné schůzce, avšak traduje se ještě něco jiného, a sice, že ten, kdo nosil tento kámen, nebo talisman u sebe, vždy za zcela nečekaných okolností potkal někoho, kdo mu pomohl. Právě proto se začalo věřit v jeho kouzelnou moc.

Asyrský měsíční, nebo jinak se mu také říká lunární, kámen, pochází ze Suzy. Dominantním symbolem na talismanu je had, který je symbolem života a kosmické energie. Tohoto hada obklopuje božstvo ve tvaru zvěrokruhu, dokonce je na amuletu zobrazeno dvanáct symbolů.

Tento amulet by měl mít u sebe každý, kdo nevěří na náhody a kdo chce v pravý čas na tom správném místě potkat někoho, kdo pro něj bude důležitý, významný, nebo mu jakýmkoliv způsobem, mnohdy i zcela zásadně ovlivní život.

Tak co, vyzkoušíte ho také?

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com