Kniha návštěv

Krásný web

Jana | 10.08.2019
Dobrý den, narazila jsem na Vaše stránky po smrti mé milované fenečky, kterou jsme museli nechat odejít kvůli selhání ledvin. O strašném období po jejím odchodu nemusím ani psát. Hledala jsem útěchu na netu o tom, že existuje dále, ale již jinde. Po přečtení Vašich článků věřím, že je její dušička někde šťastná. Sice píšete o lidech, ale i toto naše stvoření mělo dušičku a věřím, že až přijde čas se spolu znovu setkáme. Ještě donedávna jsem cítila její přítomnost. I ve snu se mnou telepaticky mluvila. A pak mě požádala, ať už ji nechám jít. Udělala jsem to a už ji nevnímám. Závidím Vám, že jste své zvířátko vyfotily. Ráda bych měla její poslední fotečku. Takže Vám děkuji za krásné stránky. Člověku je lépe když ví, že ve víře není sám.
Jen jsem si všimla, že už nedáváte nové příspěvky? Skončily jste s tímto webem? Jestli ne, nedáte také něco o zvířátkách? Hlavně těch, co jsou propojené s člověkem.
Takže díky, díky. Ať se Vám daří

Re: Krásný web

Záhady tajemna a nevysvětlitelné | 23.12.2020
Dobrý den, předem se omlouváme za prodlevu odpovědi a vkládání nových článků, neboť v této nelehké a složité době nebyl čas. Jsme
velice rády a potěšeny, že se vám naše webová stránka líbí. Je nám
velice líto odchodu vaší milované fenečky a moc dobře víme, jakou
bolestí nad ztrátou milovaného zvířátka člověk prochází. Po odchodu
našeho zakrslého králíčka, kterého jsme měly 10 let, jsme si už žádné
jiné zvířátko nepořídily. Nejste sama ve víře, a určitě sem v nejbližší době dáme články týkajících se zvířátek a celkově tohoto tématu.
Děkujeme Vám a nemusíte se bát, s tímto webem neskončíme.

Posmrtný život.

Vilém | 27.08.2018
Dobrý den. Předně bych chtěl poděkovat za existenci těchto super stránek. Kromě jiného se mi i líbí to, že není vše rozváděnio do nějakých extra podrobností, ale vše je jasně a srozumitelně řečeno ( napsáno ). Já, od jakživa věřím ( cítím to ), že smrtí nic nekončí. Ale neměl jsem důkaz jako takoví. Před nedávnem mi umřel můj milovaný pejsek. Několik dnů po jeho kremaci, které jsem se zůčastnil, jsem z ničeho nic natáčel na video mobilu sebe v zrcadle. Po několika dnech, jsem se podrobně díval na záznam, a s překvapením ( ani jsem tomu nemohl z prvu uvěřit ), jsem viděl se vznášející hlavičku u mé levé nohy, tedy mého zemřelého pejska. Doba trvání je bohužel asi jen 2-3 sekundy. X - krát jsem si to přehrál a je to tak. Jesli někdo na tyto paranormální jevy věří, má velké plus, a ty kteří nevěří, ....možná jednou se jim něco přihodí a potom začnou přemýšlet. Možná i v něco víc i věřit. Já dnes vím, a to ne na 99.9%, ale na 100%, že něco po smrti živého tvora existuje. Zdravím vás, Vilém

Re: Posmrtný život.

Záhady, tajemna a nevysvětlitelné | 19.01.2019
Dobrý večer, Viléme,

mnohokrát Vám děkujeme za Váš příspěvek. Velmi nás těší, že se Vám naše stránky líbí a máte z nich radost, přesně proto je vedeme, abychom lidem pomáhaly. To, co jste zažil se svým pejskem jsme i my zažily s naším domácím mazlíčkem (králíčkem). Po jeho úmrtí se nám ho podařilo vyfotit na foťák, když bylo zhasnuté světlo v pokoji. Také jsme si to zpočátku neustále prohlížely a nevěřily, že je to tak, ale při podrobném prozkoumání jsme si pravost skutečně ověřily. Každopádně se snažíme naše stránky vést co nejlépe a ne proto, aby byly komerční (což opravdu nejsou - děláme je zcela dobrovolně a bez zisků), ale kvůli lidem aby zde našli to, co hledají. Takže Vám mnohokrát děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že nám zůstanete i nadále věrný a naše stránky Vás budou i nadále těšit. :) P.S.: Jsme opravdu moc rády, že se Vám naše stránky líbí a vážíme si toho. :) A doufáme, že se trefíme více našimi články do vašeho gusta. :)

S přátelským pozdravem,

Tým Záhady, tajemna a nevysvětlitelné

Pravopisné chyby

Evk | 27.07.2016
Dobrý den, nechci rýpat, blog máte vážně pěkný, ale chtělo by to trochu zapracovat na korekci článků ;) Ono se to pak lépe čte :)

Re: Pravopisné chyby

Záhady a tajemna | 03.08.2016
Dobrý den,

nerýpete. My Vám děkujeme za postřeh. Zkusíme se na to podívat. Za případné chyby se omlouváme. Někdy nám to ulítne. Jsme tři, střídáme se. Není to sice omluva, ale je to takové malé vysvětlení toho, proč se občas někde nějaká chybka objeví. Tak případně prosíme o shovívavost. :) Mnohokrát Vám děkujeme za Vaši reakci a přízeň.

věřit nebo nevěřit

milan | 05.07.2016
Co je vlastně nadpřirozeno? Co jsou konspirační teorie? Jsou to výmysly několik pomatenců co chtějí být za každou cenu vidět ? Jak se říká na každém šprochu pravdy trochu. Nadpřirozeno existuje, hodně se toho událo aby to byla jenom náhoda. Ať už nadpřirozeno je cokoliv, nazýváme tak věci které normální člověk nechápe, nebo nechce pochopit. Co za tím vším stojí? Určitě se něco děje, jestli existuje, život po smrti a tím pádem existují duchové, nebo se reinkarnujeme do jiné formy života, toď otázka, na kterou zatím neznáme stoprocentní odpovědi. Někteří lidé věří, jiní zase ne, ať už z důvodu že je to všechno tak neuvěřitelné nebo prostě nechtějí nic o tom vědět, protože mají strach. Přečetl jsem hodně článku o nadpřirozenu a záhadami se to jenom hemžilo. ale pokaždé tam byla zmíněna, a to několikrát, slova, prý a údajně. O tom si můžeme myslet cokoliv. Záleží na každém z nás co si z toho vezmeme. Stejně pokud se někomu z nás něco podobného nestane tak v to moc věřit nebudeme, i když víme že by se něco mohlo dít, ale i tak naše podvědomí se to snaží po většinu života, vytlačit z paměti. Konspirační teorie je vždy různá, když někdo tvrdí toto,teoretici zase tvrdí něco jiného. A když by byl jasný důkaz, že to je tak jak zjistili vědci nebo kdokoliv jiný, tak stejně se někdo najde kdo to zpochybní a udá úplně jiné důkazy, které to vyvracejí, on sám je o své pravdě naprosto přesvědčený. Takových teoretiků je hodně, ale jsou tu i lidi, kteří se snaží jenom nějak prosadit a upoutat na sebe pozornost. Je to těžké uznat kdo má vlastně pravdu. Všichni jsou si stoprocentně jisti že zrovna jejich verze je ta správná. Říká se, že by se člověk měl řídit rozumem. Ale to není vždy pravda, stávají se věci na které je i rozum krátký, a náš selský rozum to nechce vůbec vzít na vědomí. Nevím jestli se všem lidem někdy stalo něco, co hlava nechtěla pochopit ale podle mne si něco podobného každý prožil, ať už to bylo ohledně nadpřirozena, nebo úplně z jiného soudku života. Někde pravda existuje, a je jich hodně, ale která je ta pravá to už se málo kdy dozvíme. Faktem ale zůstává, že se něco pořád děje. Jsem rád, že takové stránky jako máte vy existují přeji aby vás lidi četly.

Re: věřit nebo nevěřit

Záhady a tajemna | 03.08.2016
Dobrý den,

na Vaši otázku je poměrně nelehká odpověď. Rozhodně mně ale dovolte říci, že konspirátoři rozhodně nejsou pomatenci. :) Dějí se věci mezi nebem a zemí, které nikdo z nás není schopen vysvětlit. V každém případě, přesně jak píšete, v mnoha článcích (nejen internetových, ale i tištěných) se udávají slova prý a údajně. Vzhledem k tomu, že jsem psala pro časopis Enigma, který je plný záhad, musím Vám říci, že šéfredaktoři si přejí, aby se tam tato slova psala proto, že čtenáři, kteří třeba tolik nevěří na záhady a nadpřirozeno, by mohli udělat z redaktora a autora článků blázna. Je to privilegium daných vydavatelství a s tím bohužel neuděláme nic. Navíc se tam tato dvě slova uvádí proto, že si nemůžeme u některých věcí být jisti, zda tak skutečně jsou, některé jsme neviděli, jen jsme se o nich dočetli, nebo doslechli. Já osobně na záhady věřím (nemohla bych jinak svými články přispívat na tyto stránky a spravovat je). Občas také použiji slova prý a údajně, nicméně u věcí, které jsem skutečně viděla a zažila tato slova nepoužiji, neboť vím, že jsem opravdu byla jejich svědkem.
Jak píšete, s dvěma skupinami (skeptiků a těch, co věří), se stýkáme stále. Je to věčný boj a nejspíše bude. Vždy se najde někdo, kdo věří a vždy se najde někdo, kdo věřit prostě nebude. S tím nic neuděláme. Důležité je to, v co sami chceme věřit. :) Děkujeme Vám za Vaši přízeň. :)

Re: Re: věřit nebo nevěřit

milan | 07.08.2016
Dobrý den, děkuji za odpověď. Jenom chci upozornit, že konspirační teoretiky jsem nechtěl nazvat pomatenci. Vím, že nejsou, mají svojí víru a to je dobře. A nebýt jich, tak by jsme snad věřili všemu co kdo řekne, nebo napíše. Ale někdy je to utažené za vlasy. Ke slůvkům prý a údajně, chci, napsat, že vím a chápu redaktory, když musejí je používat. Ale můj pohled je takový,že by mohly použít jiné výrazy než zrovna ty dva. Jsou to profíci tak mají takovou slovní zásobu, aby mohly tyto slova nahradit jinak. Museli by to sice více rozepsat, ale co si budeme povídat. Někdy články jsou natahovány, snad kvůli tomu, aby zabraly dané stránky. Což jsem si několikrát všiml, převážně v časopisu Enigma. Tak místo toho natahování, by mohly rozepsat tyto dvě slova a výsledek bude lepší a nemusí nic natahovat. Mimo jiné Enigmu hodně čtu. Ne vždy sice souhlasím s obsahem a jak se věci vyvíjejí v daných článcích. Vadí mí, že ty dvě slova v jedno článku použijí několikrát. Jak jsem psal, dá se je nehradit jinak. A článek by potom vypadal daleko lépe. Já nejsem profesionál, takže bych neměl mít právo nějak kritizovat jak se píšou články. Ale jsem ten kdo to čte a kdo se o takové témata jako je nadpřirozeno zajímá. Tak se není čemu divit, když mě tyto dvě slova dokážou naštvat, když v jednom článku je přečtete několikrát za sebou. Já taky věřím, že něco kolem nás existuje, ne jenom proto, že mě nějaký článek přesvědčil ale proto, že sám jsem zažil pár zajímavých situací. A taky proto, že moje sestra vídává duchy. A mojí sestře věřím, nemá důvod lhát. A ani se s tím nikde nechlubí. Nebere to ani jako dar ani jako prokletí. Jenom se s tím naučila žít. A bere to jak součást jejího života. A ani nevyhledává takové situace. Spíše se snaží jim vyhnout. Abych to shrnul, já věřím v hodně věcí a nadpřirozeno patří k nim. Ale nevěřím zase všemu co kdo kde napsal. Někdy je to opravdu nesmysl. Ale ať si udělá každý obrázek jaký chce, a věří čemu chce. Je správné, že má každý svůj názor na danou věc. A jestli je to správný názor nebo ne to už záleží jenom na nich jak se s tím poperou. Jenom by měly si přiznat to, když by zjistili, že pravda je jiná a přijali ji takovou jaká skutečně je. Omlouvám se za pravopisné chyby, nejsem profík a mám ještě jisté zdravotní problémy, které mi nedovolí abych psal bez chyb a spisovně. Přeji hezký den.

Omluva

Karel | 18.04.2016
Omlouvám se za chybu ( rozšířit ) K.
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com